החלום של הילדים שלכם

השקעה שלך בחינוך הילד מלווה אותך בכל שעות היממה ונמצאת בראש סדרי העדיפויות שלך. שהילד שלנו יזכה לחיים נכונים וימשיך את הדרך, שיקבל חינוך נכון ואת דרכם של אבותינו.
בדור הזה, התוכן רב ועלינו לבחור - מה הילד שלנו יחלום בלילה? על אבות האומה או על דמויות מצוירות? על צדיקים או שחקנים ריקים?
חלומות של צדיקים מציע לך תוכן איכותי לילדים.
באתר חלומות של צדיקים - הילדים שלך יפגשו בכל שבוע שני צדיקים פלאיים שזהו יום ההילולא שלהם, בסיפור חוויתי ומושקע שהם לא ישכחו לעולם. באמצעות סיפורים אלו שילוו את ילדך לפני השינה ובנסיעות, הילדים שלך יקבל חוסן עצום מול הרוחות העזות שמנשבות כיום בכל פינה.

אתר סיפורי השמע הגדול בישראל

באתר ׳חלומות של צדיקים׳ אתם מקבלים כל יום סיפור חדש, ולפחות פעמיים בשבוע סיפור על צדיק מופלא ביום ההילולא שלו. בסיפורים האלו, אנחנו שמים דגש מיוחד על מידות טובות ואהבת הבריות. בנוסף אתם מקבלים גישה למגוון רחב של סדרות שמע נפלאות והמון תוכן תורני מרתק שירחיק את הילדים שלכם מתכנים פחות איכותיים, יקנה להם את הערכים החינויים שלכם בדרך מגניבה וכיפית. הילדים כבר לא ירצו רק לצפות במחשב אלא יבקשו לשמוע את הסיפורים.
גם באמצע דברים אחרים, תוכלו להשמיע להם את הסיפור לפני השינה, כל הסיפורים של אוהל ה׳, סיפורים מספרת, גירסא דינקותאף, אולפני שאמיל, אבות האומה ועוד רבים אחרים, עכשיו בהישג ידך לילדך!

כמות עצומה של סיפורים לכל הגילאים!

שעות רבות ומאות סיפורים של היוצרים המובילים.

מה נקבל באתר חלומות של צדיקים?

סיפור חדש בכל יום

הילדים שלך יקבלו כל פעם סיפור חדש, ויוכלו לשמוע סיפורים מגוונים.

כמות סיפורים אדירה

גישה למאגר סיפורים עצום,
שמתחדש כל הזמן.

לחיות עם גדולי ישראל

פעמיים בשבוע עולה סיפור על צדיק שזהו יום ההילולא שלו!

התאמה לגילאי הילדים שלך

הסיפורים מותאמים לפי גילאי הילדים, כך שתוכלו לבחור מה מתאים לכל ילד בקלות רבה.

מדור לפני השינה

בשביל שתוכלו להשכיב את הילדים בקלות, כל יום יעלה במדור "לפני השינה" סיפור חדש המותאם לגילם, ויסייע לכם להשכיב אותם בנחת, באהבה ובכיף.

הסיפורים בווצאפ

אם תרצו, תוכלו לקבל בווצאפ קישור לסיפור לפני השינה, להפעלה מהירה. אני רוצה לתת לילדים שלי את הטוב ביותר.

אני רוצה לתת לילדים שלי את הטוב ביותר

יש כאן בונוסים מטורפים שאסור לך לפספס!

בונוס 1

חודש ראשון במחיר כלום.
אתם מקבלים חודש ראשון במחיר מגוחך של 4.95 שקלים בלבד, ללא התחייבות!

בונוס 2

גישה למספר טלפון מיוחד לקו התוכן "חלומות של צדיקים" 
אתם מקבלים גישה ממספר טלפון שתבחרו לקו התוכן "חלומות של צדיקים״, קו תוכן טלפוני המכיל כמות אדירה של סיפורים לשמיעה דרך הטלפון, ללא צורך בגישה לאינטרנט

בונוס 3

כל שבוע יישלחו אליכם למייל או למייל, האישי/ווצאפ האישי, שני סיפורים להורדה כך שתוכלו להוריד אותם לדיסק און קי ולהשמיע אותם לילדים גם בלי חיבור לאינטרנט

הפינה המדעית

נעשו מחקרים רבים שחקרו האם השמעת סיפורים לילדים, משפיעה על ההתפתחות התקינה שלהם. בעקבות כמות החומר העצום שהצטבר, ארגון הבריאות העולמי וארגון רופאי הילדים האמריקאי הוציאו מסמך עמדה משותף, הקורא להורים להשמיע לילדיהם סיפורים מגיל צעיר ככל האפשר.
המחקרים הראו את חשיבות השמעת הסיפורים לילדים בצורה ברורה: הילדים שהוריהם לא השמיעו להם סיפורים, נאלצו להתמודד עם יותר קשיים בלימודים, וסבלו יותר מבעיות בהתפתחות המוחית. השמעת סיפורים מהווה אחת הדרכים המועילות ביותר, להעשרת השפה ולפיתוח מיומנויות לשוניות נרחבות.

ילדים שנחשפו להשמעת סיפורים לעיתים יותר קרובות, נחשפו במידה פחותה לאביזרים אלקטרוניים שונים כגון סמארטפון, טלוויזיה וטאבלטים, (יש קונצזיוס בעולם המדעי לגבי העניין שחשיפת יתר לאביזרים אלקטרוניים פוגעת בהתפתחות התקינה של הילדים).
השמעת סיפורים מסייעת לרכישת מיומנויות רגשיות וחברתיות. משפרת באופן ניכר את יכולת הריכוז של הילד (בעוד חשיפת יתר לסרטים ואמצעים טכנולוגיים, נקשרה במחקרים רבים כגורם מרכזי לקשיי קשב וריכוז).
השמעת סיפורים באופן קבוע משפרת את אוצר המילים באופן דרמטי, מעוררת את הגברת העניין בלימוד הקריאה, מפתחת את האיזורים במערכת העצבים שקשורים לשפה ומיומניות אחרות ולכן יש להשמעת הסיפורים השפעה דרמטית על ההתפתחות התקינה של הילד.
מחקרים רבים הצביעו על כך שחווית השינה ואיכות השינה של הילד משתפרת באופן דרמטי לאחר השמעת סיפור לילד, שינה בריאה חשובה ביותר להתפתחות הילד.
השמעת סיפורים מעוררת את היצירתיות ואת הדמיון, בניגוד לסרטים.
השמעת סיפורים מפעילה את המערכות הקוגנטיביות של הילד, את החשיבה המופשטת וההבנה הלוגית של הילד.
בגלל הנקודות החשובות כל כך שעלו בכל המחקרים, חשוב מאוד שאנחנו כהורים, שהתפתחותם המיטבית של ילדינו היא בראש מעיינינו, נמצא את הזמן להקריא לילדינו האהובים סיפורים באופן קבוע, ונדאג שיהיה להם מנוי באתר "חלומות של צדיקים"...

הורים ממליצים

אני רוצה שהילדים שלי יהנו מתוכן חינוכי

חבילות המנוי שלנו

מנוי שנתי חסכוני

מנוי לחודש ראשון

ב- 67 ₪ 4.95 ₪ בלבד

לאחר מכן, מנוי לשנה

ב- 670 ₪ 470 ₪ בלבד

גישה לכל התכנים מכל מכשיר
סיפור לפני השינה
גישה לכל התכנים, דרך האפליקציה בנייד
מתנה לבחירתכם בשווי 40 ש״ח
(בהתחייבות לחודשיים)
כל הבונוסים בשווי 403 ש״ח במתנה

מבצע גדול
לחופש הדגדול

מנוי לחודש ראשון

ב- 67 ₪ 4.95 ₪ בלבד

לאחר מכן, מנוי חודשי

ב- 67 ₪ 47 ₪ בלבד

גישה לכל התכנים מכל מכשיר
סיפור לפני השינה
גישה לכל התכנים, דרך האפליקציה בנייד
מתנה לבחירתכם בשווי 40 ש״ח
(בהתחייבות לחודשיים)
כל הבונוסים בשווי 403 ש״ח במתנה
רק משפחת המנויים מקבלת גישה לעולם סיפורי השמע העצום!

הסיפורים שאנחנו גדלנו עליהם בתקופת הקלטות והדיסקים, ובנוסף המון סיפורים חדשים, מחכים לכם באתר המקסים שלנו. כל מה שאתם צריכים לעשות בשביל שהילדים שלכם ייהנו,זה פשוט להרשם, ולשמוע את היצירות האהובות ישירות מהמחשב או באפליקציה מהטלפון הנייד. הסיפורים מושמעים ישירות מהאתר כך שלא מתבזבז לכם זיכרון במחשב.
אם חשוב לך להשקיע בילדים - מקומך איתנו!

מקורות על חשיבות סיפורי צדיקים

אתר סיפורי השמע הגדול בישראל

באתר ׳חלומות של צדיקים׳ אתם מקבלים כל יום סיפור חדש, ולפחות פעמיים בשבוע סיפור על צדיק מופלא ביום ההילולא שלו. בסיפורים האלו, אנחנו שמים דגש מיוחד על מידות טובות ואהבת הבריות. בנוסף אתם מקבלים גישה למגוון רחב של סדרות שמע נפלאות והמון תוכן תורני מרתק שירחיק את הילדים שלכם מתכנים פחות איכותיים, יקנה להם את הערכים החינויים שלכם בדרך מגניבה וכיפית. הילדים כבר לא ירצו רק לצפות במחשב אלא יבקשו לשמוע את הסיפורים. גם באמצע דברים אחרים, תוכלו להשמיע להם את הסיפור לפני השינה, כל הסיפורים של אוהל ה׳, סיפורים מספרת, גירסא דינקותאף, אולפני שאמיל, אבות האומה ועוד רבים אחרים, עכשיו בהישג ידך לילדך!

אני רוצה שהילדים שלי יהנו מתוכן חינוכי

נעים להכיר
אני עמיאור ארציאל

המייסד והמנכ"ל של אתר חלומות צדיקים, ואחד מכותבי התוכן המובילים בציבור הדתי והחרדי.
כתבתי וביימתי סרטים וסדרות ילדים לשוק הפרטי, בערוץ הידברות, לסרטי נשים חרדיות, ולקולנוע תורני.
אבא לשבעה ילדים נפלאים, שמתוך ההיכרות שלי עם עולם המדיה והסיפור, אני מבין איזו עוצמה אדירה יש לסיפורים, ככלי לחינוך הילדים.
כהורה לילדים, אני חווה את הצורך העצום במדיה תורנית מדליקה, אני יודע כמה הילדים שלי זקוקים לתכנים איכותיים שידליקו אותם על ה'.
חשוב לי אישית שכל ילד בישראל יגדל על סיפורי צדיקים, סיפורי תנ"ך וחז"ל ולא על סיפורי עמים עם תכנים בעיתיים גלויים וניסתרים.

חשוב לי לשתף אותך במשהו אישי

אני יודע שהזמן החשוב ביותר ביום עם הילדים, הוא הזמן שלפני השינה, אבל כשאני מגיע הביתה עייף אחרי יום עבודה מלא אתגרים, נגמר לי הכח… וצריך להשכיב את הילדים, ואז יש צעקות ומריבות, ואני משתגע וחייב את השקט שלי, וכך פעם אחרי פעם השעה החשובה ביותר ביום עם הילדים, הפכה להיות השעה הכי גרועה ביום, ובמקום להירדם מלאי שמחה, ועטופים באהבה, הם, היו הולכים לישון מתוך גערות ועצבים.
המצב השתנה לגמרי! כיום בזמן ההשכבה, הילדים פשוט רצים למיטה מעצמם, כי הם רוצים לשמוע את הסיפור החדש, וכל מה שנשאר לי זה לתת להם נשיקה וחיבוק, לשאול אותם מה היה להם היום, ולקרוא איתם קריאת שמע. והם פשוט הולכים לישון בשמחה מתוך סיפור שעושה להם ".חלומות חסידיים"! אשמח שתהנו מכל הטוב הזה.
ה' יברך ויצליח אתכם בחינוך ילדיכם הנפלאים

שלכם, עמיאור ארציאל.

לקבוצת הוואטסאפ של תוכן חינמי

להשקיע בילדים - מיקומך איתנו!

לתוכן החינמי הזמין להאזנה לכולם - נסו ותהנו

נרשמתם כבר?